بهترین کراتین های موجود در بازار

یکی از دغدغه های امروز ما این است که چطور میتوانیم بهترین مواد کراتینه برای داشتن موهای زیبا را داشته باشیم.
کراتین خوب مویک کراتین خوب باید از مواد طبیعی تهیه شود تا بتواند به خوبی ساقه مو را تقویت کند و بتواند خشکی و وز مو را درمان کند.
مزایای کراتین مو :

 • تقویت ساقه مو
 • آبرسان مو
 • رفع وز و خشکی مو
 • صافی و درخشندگی مو
 • نرم کننده موکراتین مو

معمولا در اثر رنگ کردن و دکلره کردن, مو آسیب جدی میبیند (پروتئین خود را از دست میدهد) و خشک و بی روح می شوند در نتیجه یک کراتین خوب می تواند مشکلات ایجاد شده بر روی موها را رفع کند .

قیمت کراتین مو , بستگی به نوع برند , حجم مواد کراتین , شیمیایی و یا طبیعی بودن مواد و کیفیت مواد آن دارد.

ویژگی های کراتین خوب را با هم بررسی می کنیم .

 1. ماندگاری بالایی داشته باشد , بعضی از مواد کراتین هستند که ماندگاری بالایی ندارد و بعد از مدتی از بین می رود.
  کراتین خوب باید حداقل ۶ ماه ماندگاری داشته باشد, البته مراقبت بعد از کراتین خیلی اهمیت دارد اینکه از شامپوهای بدون سولفات استفاده شود و تا ۳ روز استحمام نشود و همچنین از رفتن به داخل استخر خودداری کنید.
 2. موهای آسیب دیده را احیا کند و به ترمیم آن بپردازد, همانطور که میدانید رنگ کردن مکرر و دکلره کردن موها می تواند به شدت به موها آسیب وارد کند و همچنین آن ها را خشک و دمیج کند. یک کراتین خوب باید بتواند موهای آسیب دیده را احیا کند و پروتئین از دست رفته را به مو برگرداند و ای خود باعث درخشدگی و صافی مو می شود .
 3. از مواد گیاهی تولید شده باشد, کراتین های برزیلی از جمله کراتین هایی هستند که از مواد گیاهی بدست آمده اند.
  در واقع این نوع از کراتین فاقد مواد شیمیایی و گاز و بو و همچنین فرمالدئید می باشد.

حال می خواهیم تعدادی از کراتین هایی که بازخورد خوبی تا الان داشته است نام ببریم.

 • کراتین مو دلوکس ایکاسمتیک : این محصول تولید برزیل بوده و بدون بو , گاز  می باشد برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول وارد شوید.

کراتین دولوکس

 • پک کراتین مو برزیلی گلد کراپلکس : این محصول صافی و درخشندگی خاصی به موها می بخشد به طوریکه فر و وز مو را از بین می برد, جهت اطلاعات بیشتر و خرید محصول می توانید وارد شوید.

گلد کراپلکس

 • کراتین هونما قهوه : محصولی کاملا ارگانیک بوده که می تواند موهای رنگ شده و دکلره را به خوبی بازسازی کند , برای اطلاعات بیشتر و خرید محصول وارد شوید.

کراتین هونما قهوه

 • کراتین مو ابسولوت قهوه : این محصول می تواند فرترین موها را صاف کند و همجین علاوه بر صافی مو , حجم موهای فر را کمتر می کند برای اطلاعات بیشتر و خرید این حصول می توانید وارد شوید.

کراتین ابسولوت

 • پک سه تایی کراتین کادیوو فیوس : پک کادیوو , شاین و براقیت خاصی به مو می بخشد و به خوبی مو را آبرسانی می کند که شامل شاپو قبل از کراتین و همچنین ماسک بعد از کراتین می باشد برای اطلاعات بیشتر و خرید وارد شوید.

کراتین فیوس

 • کراتین قهوه سبز هونما : بهتر است این محصول را برای موهای سالم استفاده کنید زیرا برای موهای آسیب دیده چندان مناسب نیست و احیاکننده ی خوبی نیست. برای اطلاعات بیشتر و خرید این محصول وارد شوید.

کراتین هونما سبز

https://aparat.com/v/L1sW7

شرکت آرایشی و بهداشتی بیوتی لاولی 
راه های ارتباطی:شماره موبایل: ۰۹۳۷۵۸۰۵۲۱۶
:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *