کراتین مو چیست و فواید کراتین کردن مو

کراتین مو

کراتین در اصل یک نوع پروتئین است که در به طور طبیعی در موها وجود دارد. این پروتئین باعث صاف درخشان بودن موها می‌شود. این پروتئین به میزان کافی در ساختمان موی افرادی که موهای فر یا موهای وز دارند، وجود ندارد. عمل کراتینه مو در حقیقت با جایگزین کردن مقدار کراتین مورد نیاز موها، باعث نرم شدن و صاف شدن آن‌ها تا ماه‌ها می‌شود.

در هنگام انجام کراتین درمانی از محلولی استفاده می‌شود که کراتینه با موها ترکیب شده و کتیکول مو را به دلیل نبودن کراتین در موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند. نتیجه ترمیم کوتیکول مو، به وجود آمدن موهایی صاف و براق است. این را در نظر داشته باشید که کیفیت موهای طبیعی ما بهترین حالت است. و ما با رنگ کردن، اتو کرده و استفاده از مواد شیمیایی مختلف، باعث نابودی موهای خودمان می‌شویم. کراتین کردن موها فقط برای موهایی مناسب است که بسیار وز و قابل شانه کردن، نیستند.

نحوه صحیح کراتین کردن مو:

1- موهای خود را با شامپو گلوبال کراتین یا شامپوی پاک کننده دیگر دو بار بشویید. اگر موهای شما بدون رنگ است سه بار بشویید.
2- موها را با حوله خشک کنید و به بخش های مختلف تقسیم کنید.
3- هر بار قسمت های به پهنای یک و نیم سانتی متری از مو را بگیرید و با برس رنگ، مایع کراتین را به موها آغشته کنید.
4- حدود 30 تا 60 دقیقه فرصت دهید کراتین روی موها بماند. برای موهای نرمال و موج دار 15 الی 30 دقیقه خوب است و برای موهای ضخیم و فرهای مقاوم تا 60 دقیقه فرصت دهید.
5- با آب گرم موها را آبکشی کنید.
6- با سشوار و برس گرد موهای خود را خشک کنید.
7- موها را قسمت بندی کرده و هر قسمت را با اتوی مو با درجه حرارت 200 تا 230 درجه سانتیگراد اتو کنید تا مواد جذب مو شوند.
8- تا سه روز باید موهای خود را نشویید و اتو کشی را به دلخواه انجام دهید تا کاملا مواد جذب موها شود و کار به پایان رسیده است.

بهترین و پرفروش ترین کراتین

کراتین گلوبال مدل جاوکسین حجم 1000 میل – Global Keratin Juvexin

مایع کراتین مو، گلوبال کراتین مدل جاوکسین Global Keratin Juvexin مخصوص موهای وز، فر دار و موج دار می باشد و موها را نرم، صاف، خوش حالت و ابریشمی می کند. کراتین درمانی گلوبال حاوی انواع پروتئین های مورد نیاز بوده و به خوبی موها را تغذیه کرده و موخوره را از بین می برد و برای مدت حداکثر پنج ماه موهای شما را صاف و بازسازی می کند.

صاف کننده و نرم کننده مو
حس موهای ابریشمی
مخصوص موهای وز، فر دار و موج دار
تغذیه کننده و بازسازی مو
از بین برنده موخوره
100 درصد صافی و 30 درصد احیا می کند
ماندگاری 6 الی 12 ماه
ساخت کشور: آمریکا

قیمت این محصول در سایت بیوتی لاولی 450000 تومان است برای خرید اینجا کلیک کنید.

رسانه های همکار
نوین کتاب گویا
ویدوال
رادیو پل
استفاده از مطالب نیوکالا مگ برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام دیجی‌کالا مگ و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به شرکت نوآوران فن‌آوازه (فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا) تعلق دارد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.