همه چیز در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم ارایش

 امروزه در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی تنوع محصولات بسیار گسترده شده و رقابت در این زمینه نیز بسار زیاد می باشد. به همین خاطر خرید لوازم آرایشی اصل کار سختی است و نیاز به دقت دارد. و ایران در رده دوم مصرفی لوازم آرایشی در خاورمیانه می باشد. زیرا خانم های ایرانی به زیبایی اهمیت زیادی می دهند. ولی باید دقت کنند که لوازم آرایشی اصل را خربداری کنند که آسیبی به پوستشان وارد نشود.

سایت بیوتی لاولی یکی از بهترین فروشگاه لوازم آرایشی در مشهد می باشد. زیرا تمامی محصولات آن اصل و دارای کد سیب سلامت یا وزارت بهداشت می باشد. که با قیمت هایی رقابتی محصولات خود را عرضه می کند.

لوازم ارایش

نکاتی که باید در خرید لوازم آرایشی دقت کرد:

بسیاری از لوازم آرایشی های موجود در بازار ممکن است عیر استاندارد باشد ودر مکان های غیر بهداشتی تهییه شوند که آسیب جدی به پوست وارد می کنند. به همین خاطر لوازم آرایشی که خرید می کنید باید حتما تاییدیه سازمان غذا و دارو را داشته باشد.

لوازم آرایشی از مواد شیمیایی، رنگ ها و اسانس ها تشکیل شده که سرب موجود در این لوازم آرایشی بسیار خطرناک است اگر به مقدار زیاد در آن وجود داشته باشد و به طور مداوم از آن استفاده کنیم دچار تحریک پوستی قرار می گیریم و بیماری های پوستی پیدا می کنیم.

آن دسته از افرادی که به بعضی از لوازم آرایشی حساسیت دارند باید ابتدا آن را تست کنند اگر به آن حساسیت نداشتن بعدن از آن استفاده کنند. بهترین نقطه بدن برای تست لوازم آرایشی بازو است بر خلاف دیگران که آن را روی ساق دست تست می کنند. زیرا پوست بازو مانند صورت نازک و حساس است و بعد از 24 الی 48 ساعت مشخص می شود که شما به آن آلرژی دارید یا نه.

در انتخاب فروشگاه اینترنتی که برای خرید محصولات آرایشی انتخاب می کنید دقت کنید، خیلی ها دنبال خرید لوازم آرایشی مارک هستند می توانند از نمایندگی های آن محصول خرید کنند. معمولا کسانی که استند لوازم آرایشی یک مارک خاص را دارند، آن لوازم آرایش اصل می باشد. زیرا خیلی از کسانی که نمایندگی فروش آن محصول را می گیرند دارای استند لوازم آرایشی ان محصول هستند.

ما نباید انتظار داشته باشیم که محصولات آرایشی که گران هستند حتما اصل هستند چون محصولات فیک مشابه اصل زیاد در بازرا هستند. و خرید لوازم آرایش ارزان مبنی بر فیک بودن یا مرغوب نبودن محصول نیست زیرا ما امروزه محصولات ایرانی خیلی خوبی در زمینه لوازم آرایشی داریم که با سایر محصولات نمومنه خارجی آن رقابت می کند.

لوازم ارایش

لوازم آرایشی طیف گسترده ای دارد مانند: کرم پودر و پنکک که برای هر پوستی متفاوت است و بهتر است برای پوست خشک مخصوص پوست خشک و برای پوست چرب فاقد چربی استفاده شود، زیرا باعث ایجاد جوش و آکنه می شود.

خط چشم، مداد چشم و سایه چشم برای انتخاب خط چشم بستگی دارد به میزان مهارت شما که با چه مدل خط چشمی راحت تر می توانید اینکار را انجام دهید. مثلا خط چشم ماژیکی کار با آن راحت تر و ساده تر است از کار با خط چشم مویی، زیرا کار با آن نیاز به مهارت دارد. و بهتر است خط چشم ضد حساسیت استفاده کنید چون چشم ها خیلی حساس هستند و نیاز به مراقبت دارند. به طور کلی سایه های مات کاربرد بیشتری نسبت به سایه های براق دارند. برای ماندگارتر شدن سایه تان در مهمانی ها، توصیه ی ما استفاده از پرایمر سایه قبل از سایه زدن به پشت پلک است. برای مداد داخل چشم بهتر است از مدادی استفاده کنید که مخصوص داخل چشم است. و از مداد چرب استفاده کنید و برای بیرون چشم از خط چشم خشک استفاده کنید زیرا استفاده از آن راحت تر است.

رژلب و خط لب: رژلب ها انواع گوناگونی دارند که بهتر است بدون سرب باشد و دارای انواع مختلف رژلب مایع و جامد می باشد.بنابراین سعی کنید از رژلب بدون سرب استفاده کنید. و خط لب بهتر است تقریبا همرنگ رژلب باشد خیلی متفاوت نباشد. خط لب بیشتر برای کسانی است که لب هایی نازک دارند و خط لب باعث پهن به نظر رسیدن لب هایشان می شود.

کانسیلر و کانتور هست که معیار انتخاب کانسیلر، کرم پودرتان است. بایستی یک الی دو درجه روشن تر از رنگ پوستتان، کانسیلر را انتخاب نمایید. آن دسته از افرادی که عیوب پوستی دارند، بهتر است از کانسیلرهای رنگی استفاده کنند. برای کم رنگ کردن جوش ها، کانسیلر سبز و برای لک های سیاه کانسیلرهای نارنجی مورد استفاده واقع می شود.