محصولات لورال اصل فرانسه

برند لورال loreal

لورال بزرگ ترین کمپانی تولید کننده لوازم آرایشی فرانسوی است که دفتر مرکزی آن در فرانسه و یکی دیگر از مراکز آن در شهر پاریس میباشد. که روی محصولات متفاوتی تمرکز داشته مانند: رنگ مو، ضد آفتاب، محصولات مراقبت از مو می باشد.
رمز موفقیت شرکت لورال را توانایی آن در شناساندن جذابیت فرهنگ‌های متفاوت در قالب محصولات گوناگون آن دانست. نکته جالب در مورد محصولات لورال این است که از ضربه خوردن از خودش نمی‌ترسد! از آنجایی که این شرکت نام‌های تجاری بسیاری در بازارهای مشابه دارد خطر این که هر کدام از آنها فروش دیگری را تحت‌ الشعاع قرار دهد بسیار زیاد است. امروزه، برندهای زیرمجموعه لورال آنقدر رشد کرده‌اند که بزرگ‌ترین رقیب خودش محسوب می‌شوند.

محصولات لورال برای صورت:

مراقبت از پوست و داشتن پوستی سالم و بی عیب و نقص از سن ۲۵ سالگی به بعد مورد توجه بوده است. و بهتر است به جای صرف هزینه های بالا مانند بوتاکس و ژل یا میکرونیدلینگ و امثال اینها که با درد و هزینه همراه است یا با پوشاندن آسیب های صورت با لوازم آرایشی و کرم پودر های گران قیمت در سنین بالاتر به فکر استفاده از محصولات پوستی سالم و مقرون به صرفه باشید محصولات لورال در زمینه محصولات مراقبت از پوست سابقه درخشانی دارند.

در زیر بهترین محصولات برای صورت لورال در سایت بیوتی لاولی معرفی می کنیم:

پکیج ۳ عددی ضد پیری کرم روز و شب و سرم مو لورال – L`OREAL Age Perfect Cell Renew 3 pak